Başar Ticaret Kurumsal

Yarım asra dayanan tecrübesi ile Türkiye ekonomisindeki kilometre taşlarından biri olan Başar Ticaret Refik Tarakçı ismi ile 1960 yılında kurulmuştur. 1982 yılına gelindiğinde ise Başar Ticaret Ve Gıda Sanayi A.Ş. olarak ünvan değiştirmiş ve faaliyetlerine kurulduğu gündeki heyecan ve amaçla devam etmiştir.

Başar Ticaret, geçmişin deneyimini geleceğin teknolojisine entegre etmeyi başarmış ve köklü bir işletme olarak bugün de Türkiye ekonomisinde hatırı sayılır bir noktayı doldurmuştur. Çevreye duyarlı üretim anlayışı, profesyonel ve alanlarında uzman kadrosu ile % 100 müşteri memnuniyetini ilke edinen Başar Ticaret tüm müşteri ilişkilerinde güven temelini esas alan hizmetler sunmaktadır.

Geçmişte olduğu gibi gelecekte de adı; kalite ve profesyonellikle anılacak Başar Ticaret, tamamen müşteri odaklı çözümler sunan ve hizmetlerinde kaliteyi, özgünlüğü, profesyonelliği ilke edinen önemli bir firmadır.

Her güne, yeni gün heyecanı ile başlayan ve dinamizmini hiçbir dönem kaybetmeden müşterileri, ülkesi ve üretim araçları ile yoluna emin adımlarla devam eden Başar Ticaret, adı gibi başarılarına her geçen gün yenisini ekleyerek ve ülkesinin yükselen değeri olarak ticari yaşamına devam ediyor.